O nás

Spolehlivý partner veterináře

Vážené kolegyně a kolegové,

s velkým potěšením si vám dovolujeme nabídnout řadu veterinárních diet pro psy a kočky Calibra.

Navazujeme tímto na tradici a více jak desetiletou historii této značky na našem i mezinárodním trhu. Na pozadí popularity a úspěchu krmiv značky Calibra jsou především pečlivá příprava a realizace všech fází výroby, počínaje vývojem receptury, výběrem vstupních surovin, laboratorní i klinické testování a výroba odpovídající nejpřísnějším kritériím podle norem ISO 9001:2008 a HCCAP. Spolu s odborníky z řad veterinárních specialistů na výživu psů a koček soustavně sledujeme nejmodernější poznatky a trendy, které pak implementujeme do inovovaných receptur konkrétních produktů. Tím udržujeme naše dosavadní řady Calibra Premium a Calibra Superpremium na nejvyšší dostupné kvalitě.

Tyto dosavadní zkušenosti nám umožnily nastavit pro připravovanou novou řadu veterinárních diet velmi náročné zadání. V rámci dosažení nejvyšší kvality a funkčnosti jsme u klíčových parametrů jednotlivých diet aplikovali přísnější rozmezí tolerance, než jaké je dáno legislativou EU. Dále pak všechny receptury a metodika testování produktů byly konzultovány a koordinovány s předními evropskými kapacitami v oblasti výživy a klinické dietetiky. Nové veterinární diety Calibra jsou tak dílem mezinárodního týmu odborníků.

Produktová řada našich klinických diet pokrývá (pokud je indikován zvláštní dietetický režim) řešení nejčastějších zdravotních problémů u psa a kočky. Tam, kde to má fyziologické opodstatnění z hlediska stravitelnosti a kde bývá největší problém s příjmem granulované potravy, nabízíme alternativu ve formě konzervovaných diet. Řada konzerv je koncepčně založena na stejné filozofii jako diety suché a mohou se tak vzájemně doplňovat.

Velmi jsme si dali záležet i na designu diet. Grafická symbolika použitá na přední straně obalu je na první pohled srozumitelným sdělením, že stopy nemocného pacienta by měly vést do ordinace veterinárního lékaře.

Věříme, vážené kolegyně a kolegové, že se naše nové veterinární diety stanou vašim spolehlivým partnerem a pomocníkem v každodenním úsilí o zdraví a spokojenost pacienta.

Copyright © 2021. Calibra veterinární diety.